Фісташка

Зволожувальна сиворотка від дерматологічного бренду Uriage для щоденної підтримки шкіри

Зволожувальна сиворотка від дерматологічного бренду Uriage для щоденної підтримки шкіри

Я вже кілька років борюсь з висипами та постакне на обличчі. Зараз я заручилась підтримкою косметолога і вона трошки поправила мій догляд за шкірою. Ця сиворотка була мені рекомендована як засіб що допоможе заспокоїти шкіру та дасть достатнє зволоження.

Паралельно вона рекомендувала мені крем з цієї ж серії про який я писала отут:

Крем по рекомендації косметолога для заспокоєння проблемної шкіри

https://club.makeup.com.ua/post/32898/

Баночка для мене дуже зручна. Вона виконана з товстого скла, має круглу форму і відчувається в руці дорого і масивно. Я роняла цю баночку кілька разів об плитку і вона навіть не подряпалась.

Помпа велика і дуже зручна. Я нею змогла використати засіб до самого дна, бо піпетка є достатньо довгою. Зазвичай це велика проблема: піпетка коротша за баночку і залишки доводиться діставати всіма правдами і не правдами.

Тут же пакування на висоті.

Сиворотка має середню густоту. Вона добре наноситься і розтирається по обличчю, але при цьому не стікає як вода.

Запах нейтральний і не помітний.

У мене шкіра жирна, схильна до висипів.

Я вже використала цю сиворотку повністю, а тому маю повне враження про неї. Користувалась я нею двічі на день. Вранці вона повністю замінила мені і сиворотку і крем. Зволоження на вищому рівні.

Також я маю реактивну шкіру, але коли використовувала цей засіб то реактивність трохи зменшилась.

Непогана сиворотка, що дуже добре зволожує шкіру і трохи її заспокоює.

Чи є в ній щось надзвичайне? ні

Але це гарний базовий засіб для щоденного використання. Вона не розв'яже якусь суттєву проблему зі шкірою, але допоможе зберігати шкіру зволоженою і спокійною протягом дня.