Дарина🦉

Філер для волосся з гіалуроновою кислотою

Філер для волосся з гіалуроновою кислотою
Філер для волосся з гіалуроновою кислотою

Привіт! Так це мій перший філер для волосся, так так, раніше я ніколи таким не користувалась, і порівняти мені не має з чим. Ну тим цікавіше!

Філер для волосся з гіалуроновою кислотою від Joko Blend, опинився у мене в боксику, який надіслав бренд в подарунок за опитування, розпаковка тут https://club.makeup.com.ua/post/37313/

Особливості філера для волосся з гіалуроновою кислотою від бренда Joko Blend (від виробника):

- при змішуванні з водою утворює кремову консистенцію, яка легко розподіляється по волоссю;
- інтенсивно живить і зволожує;
- відновлює локони після фарбування;
- не обтяжує та не склеює волосся;
- полегшує розчісування;
- пасма стають еластичнішими;
- дарує волоссю шовковистість і блиск.

Склад:

Propylene Glycol, Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Pantenol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Wheat Protein, Linoleic Acid, Linolenic Acid (Vitamin F), Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Cycnoches Cooperi (Orchid) Extrac, Fragrance.

Філер представлен в зручному пакуванні, пластиковій ампулі (прозорого кольору), яка зручно відкривається. Гарний формат, який зручно брати з собою, компактний варіант. Об'єм 10 мл.

Спосіб застосування:

1. Вимила голову своїм шампунем.

2. Підсушила волосся рушником.

3. Змішала філер із водою у пропорції 1:1. (10 мл води). Текстура - густа водичка, приємного блакитного кольору. Має легкий квітковий, свіжий аромат.

Ретельно перемішала суміш. Вона починає густіти, та становиться схожа на маску для волосся кремової текстури. (можно побачити на фото).

4. Отриману суміш нанесла волосся по всій довжині, уникаючи коренів. Суміш дуже легко на рівномірно лягає на волосся. Хочу відмітити, що на мою довжину та густе волосся, мені однієї порції замало, треба дві (бо суміш ніби вбирається в волосся). Але в наявності була тільки одна.

Для посилення ефекту я використовувала звичайник рушник, замість спеціальної шапочки, який надягла на голову.

5. Залишила на 30 хвилин.

6. Змила звичайною водою, без будь який інших засобів. Висушила волосся феном.

Рекомендується використовувати курс від 8 процедур до повного відновлення волосся.

Філер для волосся з гіалуроновою кислотою
Філер для волосся з гіалуроновою кислотою
Філер для волосся з гіалуроновою кислотою
Філер для волосся з гіалуроновою кислотою

Навіть після одної процедури, я помітила ефект, а саме:

  • Це гарний блиск
  • Волосся розсипчасте, та дуже легко розчісується
  • Слухняне, гарно піддається укладанню
  • Не склеює кінчики, та не обтяжує волосся
  • Живе та зволожене волосся

З задоволенням пройду весь рекомендований курс, бо бачу, що моєму волоссю це подобається!

Дякую 🦉