Євгенія 👩

Лавандовий настрій)

Лавандовий настрій)
Лавандовий настрій)
Лавандовий настрій)
Лавандовий настрій)
Лавандовий настрій)

Всім привіт✌️

Я продовжую пробувати скраби для тіла від Mayur. Цього разу мій вибір припав на симпатичну фіолетову баночку із сольовим скрабом - "Лаванда". Хочу розповісти про нього більш детально👇

Скраб представлений у невеликій баночці із міцного пластику. Дизайн лаконічний, без зайвих деталей і тим не менш, виглядає дуже приємно).
* До речі, в житті баночка невеличка, з долоньку, на фото з сайту вона здається більшою).

Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується.
Під кришкою нема захисної мембрани, що є невеличким недоліком.

Вага: 250 гр, витрата дуже економічна.

Це вже моя 3-я баночка скрабу від Mayur, тому точно можу сказати, що майже всі скраби мають різний склад, відповідно і різний ефект/текстуру). Раніше, я була впевнена, що воно відрізняються лише ароматом).

Склад цього складу простенький, але натуральний, додаю повністю, бо на сайті його нема. Тут навіть аналізатор не потрібен, бо все зрозуміло і без нього):

Морська сіль, кокосова олія, натуральний ПАР та емульгатор з кокосової олії, вітамін Е, ефірна олія лаванди.

Скраб не викликав в мене жодних алергічних реакцій, але тут важливо відзначити, що я використовувала його тільки для тіла, для обличчя не ризикую).

  • Скраб має щільну, пластелінову консестенцію. Він добре тримає форму та тягнеться. На дотик приємний, без липкості, жирності та олійності
  • Абразивні частинок багато, вони досить великі та жорсткуваті на дотик. Скраб точно не можна назвати делікатним, він жорсткий. Найжорсткіший з усіх, які в мене були раніше.
  • Аромат насичений, я відчуваю запах натуральної морської солі, свіжу цитрусово-м'ятну нотку і лише десь віддалено лавандове звучання). Аромат виявився не дуже лавандовим, але приємним, на шкірі він не залишається, тому не викликає ніяких неприємних відчуттів.

Я використовую скраб тільки для тіла, один раз на тиждень, все за стандартом).

  • Скраб добре розподіляється, не сипеться і при контакті з водою дає легку пінку.
  • Абразивні частинки працюють справді жорстко, до "скрипу". Якщо у вас чутлива шкіра і ви любите делікатне очищення, краще звернути увагу на кавовий скраб бренду. Для мене це цілком приємне очищення, я полюбляю такий хардкор).
  • У процесі скрабування відчувається легке, приємне охолодження. Думаю, що це хороший варіант на теплу пору року, взимку може бути холоднувато).
  • Скрабуючі частинки не швидко розчиняються у воді, але не налипають на ванну і не прилипають до шкіри, добре змиваються.
  • Найважливіше для мене, що у текстурі немає ніякої олійності, це прям супер).
  • Скраб хоч і жорсткий, але шкіру не травмував, але звичайно, що не потрібно його використовувати на ділянках, де є активні висипи та подразнення.
  • Дуже гарно очищує шкіру, полірує до скрипу.
  • Після його використання відчувається чистота та свіжість.
  • Робить шкіру гладкою та приємною на дотик.
  • Має легкий охолоджуючий ефект який трохи тонізує.
  • Очищення жорстке, тому після скрабу відчувається невелика, але все ж таки - стягнутість, хочеться нанести жирненький, поживний крем.
  • Не травмував шкіру, не викликав жодних алергічних реакцій.

Загалом, скраб мені сподобався, але тільки для тіла, впевнена, що для обличчя – це буде згубний варіант, через жорсткість.

Дописи про ще 2 скраби від Mayur за посиланнями:

  • Натуральний сольовий скраб "Апельсин і вербена" - поки мій фаворит) - https://club.makeup.com.ua/post/27387/
  • Натуральний кавовий скраб - мені не сподобався через олійність, але сподобається тим, хто полюбляє делікатне очищення - https://club.makeup.com.ua/post/33450/

Дякую за увагу💕