Фісташка

Гідрогелева маскадля обличчя від бренду Joko Blend як доповнення до альгінатних масок

Гідрогелева маскадля обличчя від бренду Joko Blend як доповнення до альгінатних масок

Якщо ви цікавитесь темою альгінатних масочок, то можете почитати про них тут:

Детальна інформація про властивості альгінатних масок, як ними користуватись і т.д.

https://club.makeup.com.ua/post/27112/

А ось тут відгуки на 8 різних альгінаток від Joko Blend

https://club.makeup.com.ua/post/39794/

Отже, поговоримо про гідрогелеву маску.

Склад цих масок схожий з альгінатними, і гідрогелеві маски теж мають в своїй базі альгінати.

Але у альгінатних масок основний інгредієнт - це Діатомова Земля. Її використовують у косметичних засобах для дбайливого відлущування зроговілих клітин епідермісу, глибокого очищення пор і вирівнювання загального рельєфу шкіри.

А ось у гідрогелевої маски це Глюкоза. Глюкоза часто використовується як один з основних інгредієнтів в масках для обличчя через її зволожувальні та живильні властивості для шкіри, а також для утримання вологи в шкірі.

Тобто альгінатна та гідрогелева маски мають різну мету.

Замішалась маска досить легко. Додала води, як вказано в інструкції, і енергійно змішала до трохи в'язкого стану.

Не мішайте її занадто довго, бо вона досить швидко застигає, і тоді не буде можливості нанести її на шкіру. У мене маска лягла комами (може, я погано замішала, а може, так і треба), і досить швидко схопилась на обличчі.

Вона має дуже приємний цитрусово-квітковий аромат. Він не нав'язливий і трохи згодом вивітрюється. Я пролежала в масці 25 хвилин. За цей час я не відчувала стягнення шкіри чи чогось подібного. Єдине, що вона менше чіпляється за шкіру, а тому краще з нею не розмовляти і не їсти.

Маска знялась дуже легко, одним шматком. Не залишила по собі ніяких шматочків і т.д.

Результат після використання маски:

  • шкіра зволожена і наживлена
  • шкіра м'яка і приємна на дотик
  • шкіра стала трохи пружнішою
  • не вирівняла тон шкіри
  • не прибрала запалення

У мене є ще одна гідрогелева маска, і я скоро на неї теж викладу відгук.

Висновок: маска гарна, однозначно буде у мене в асортименті. Але як доповнення до альгінатних, а не заміна.