Ta_nyaaaaaaa

Крем для проблемної шкіри Pyunkang Yul Acne Cream

Крем для проблемної шкіри Pyunkang Yul Acne Cream
Крем для проблемної шкіри Pyunkang Yul Acne Cream
Крем для проблемної шкіри Pyunkang Yul Acne Cream

Я уже неодноразово згадувала, що підібрати гарний крем - це завжди складно особисто для мене. Однак я уже маю фаворитів: крем Avene, про який я не писала і дуже крутий, не побоюся слова ідеальний кремчик на будь-яку пору - це Needly (заспокійливий крем з центелою). Допис про нього 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/30242/

Наслухавшись рекомендацій, та не один день аналізуючи складники різних кремчиків, ще взимку я обрала Pyunkang Yul для проблемною шкіри. Однак вирішила відкласти його на теплу пору. Проте навіть зараз він не припав мені до душі. Сьогодні розповім чому.

Крем для проблемної шкіри Pyunkang Yul Acne Cream

Туба з кремом була запакована у картонну коробку, на якій зазначена уся типова інформація.

Сама туба оформлена в біло-блакитних кольорах, виглядає доволі мінімалістично і візуально приємно.

Між кришечкою (вона відкручується, на різьбі) та носиком туби була захисна фольгована наклейка.

Об‘єм продукту 50 мл.

Термін придатності: 12 місяців після відкриття.

Ціна 470 грн, але доволі часто буває на знижках, у тому числі зараз всього 427 грн, тому зверніть увагу, кого зацікавить.

Взагалі не розумію чому продукт назвали кремом, якщо по факту це прозорий гель. Так, він трішки мутний, тобто не прозорий на 100%, але точно не крем.

Не жирний, не рідкий, бо горошинка гарно тримає форму.

МЕГА-легка текстура.

❗️у кого жирний і дуже жирний тип шкіри, зверніть увагу. Впевнена, що такі текстури шкіра «зацінить»

Крем дуже гарно дозується через тоненький носик туби.

Аромат я б сказала взагалі відсутній. Своіми рецепторами не відчуваю.

Насправді склад і його співвідношення з ціною - одна з причин чому я вирішила придбати цей крем.

🙅‍♀️ Крем НЕ містить олій (у т.ч. мінеральних) у складі, які часто і потенційно є комедогенними компонентами у косметиці.

*особисто у мене зазвичай саме олії викликають нові комедони

🌱 ніацинамід. Займає гарну позицію на початку складу, який:

  • зменшує надмірну секрецію шкірного сала, що призводить до нормалізації жирної та схильної до акне шкіри,
  • звужує розширені пори,
  • освітлює пігментні плями завдяки сильному антиоксидантному ефекту,
  • підвищує пружність та еластичність шкіри, а також зменшує видимість дрібних зморшок,
  • зміцнює гідроліпідний бар’єр, завдяки якому шкіра краще утримує вологу і стійкіша до несприятливих зовнішніх факторів,
  • заспокоює почервоніння та запалення.

🌱 зелений чай - антиоксидант, захищає шкіру від шкідливих вільних радикалів

🌱 камелія усуває подразнення та заспокоює, активний антиоксидант, який здатний поглинати уф промені, нейтралізувати їх негативний вплив на епідерміс

🌱 лакриця відома як засіб, що підтягує шкіру обличчя. Також вона бореться з віковою пігментацією та набряклістю

🌱 пептиди стимулюють процеси регенерації клітин шкірного покриву. Покращують пружність і щільність шкіри

🌱 розмарин має антисептичні та протизапальні властивості. Допомагає боротися з висипом вугрів, а також пришвидшує загоєння пошкоджень шкіри, що залишилися після видалення вугрів

🌱 ромашка очищує, заспокоює та прискорює оновлення шкіри

🌱 центела здатна заспокоювати, прискорювати регенерацію, омолоджувати шкіру

🌱 цинк має виражені протизапальні та антисептичні властивості.

Отож можна зробити висновок, що склад дійсно направлений на зменшення запалень, вирівнювання тону та посилення процесів регенерації шкіри обличчя. Цим підтверджуються наступні слова у назві крему «для проблемної шкіри».

Як я уже наголошувала, це більше гель з ультралегкою текстурою, ніж крем.

Тож перша проблема - взимку від нього моїй комбінованій шкірі недостатньо зволоження, навіть за умови використання зволожуючих засобів у попередніх етапах доглядовоі рутини.

Наступний нюанс. У цьому кремі є Ніацинамід, який відносно на початку складу (здається 9 місце у величезному списку). І як відомо засоби з ніацинамідом часто дають липкість. Сам по собі крем не липкий і приємно відчувається на шкірі, однак якщо перед ним я наносила будь-що з ніацинамідом, цей крем посилював липкість попередніх засобів.

До прикладу, разом з сироваткою з ніацинамідом від Cos de Baha (відгук був тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/37122/) цей крем неможливо було використовувати, бо утворювалась страшенна липкість.

Однак коли я поєднувала крем з іншими засобами, що не містять Ніацинамід (або містять у дуже малій концентрації), проблем не виникало, жодних неприємних відчуттів, а липкість доволі легка, з часом майже зникає.

Шкіра гарно сяє після нанесення крему і виглядає наповненою, здоровою і рівномірна за тоном.

Тож коли я відклала цей крем на теплий період і знову почала використовувати його, то помітила, що тепер він відчувається комфортніше. Загалом тон шкіри гарно вирівнюється, висипання наче підсихають, почервоніння «стухають», але знову ж таки, за відчуттями мені тріііішки не вистачає зволоження. Потужності і тривалості зволоження.

Також не дуже приємна липкість, хоч вона і незначна.

Тому крем для проблемної шкіри Pyunkang Yul я хотіла б порадити передусім власницям жирного типу шкіри, яким некомфортні більшість кремів через важкі текстури. З цим кремом дискомфорту не виникне, навпаки жирна шкіра буде в захваті.

❗️ Крем буде комфортним для тих, хто використовує ніацинамід по мінімуму або взагалі не має його у рутині, бо саме цей компонент спричинить додаткову липкість при комбо з кремом.

Однак власницям інших типів шкіри зволоження від крему може бути недостатньо, особливо у деяких зонах.

Але наголошую і на тому, що обіцянки виробника крем виконує, бо зменшує запалення і загалом покращує стан шкіри.

Також у цьому засобі шикарне співвідношення ціна/якість.

А ви любите легкі текстури у кремчиках? Я зазвичай обираю саме такі на теплу пору, але інколи від них дійсно не вистачає зволоження 💧