saybeautyk

JOKO BLEND | Альгінатні маски

JOKO BLEND | Альгінатні маски

Я вже розповідала, що довгий час не хотіла користуватись альгінатними масками, бо думала, що їх незручно замішувати і наносити.

Але з масками від Joko Blend все виявилось, якраз таки, дуже просто ❤️

Про перший мій досвід з альгінаткою можна почитати тут -> https://club.makeup.com.ua/post/37452/

Це була масочка від Tink і вона супер!

Сьогодні ж поговоримо про дві різні, але такі схожі для мене маски від Joko Blend - зволожуючу з гіллуроновою кислотою та заспокійливу з естрактами зеленого чаю та алое.

Обидві маски в обʼємі 20 г і кожен пакетик я використовувала на два рази.

Обидві вони - альгінатні, тобто після нанесення на шкіру застигають, після чого знімаються одним пластом.

На 10 г маски брала 27-30 мл води.

Маска з гіалуроновою кислотою голубого кольору, який при змішуванні з водою стає ще більш яскравим)

У складі справді є гіалуронат натрію, токоферол (вітамін Е), ретиніл пальмітат (форма вітаміну А), екстракти квітів ромашки лікарської (заспокійлива та протизапальна дія) та меліси.

Маска чудово зволожує шкіру, розгладжує її та приводить у тонус.

Комфортно відчувається на шкірі та не пересушує її.

Підійде всім типам шкіри, в тому числі і нормальній для періодичного глибшого зволоження.

Ця маска направлена на заспокоєння роздратованої шкіри, зняття почервоніннь та лущень.

Маска приємно пахне зеленим чаєм в має в собі ніби як мікрочастинки шимеру.

Вона підходить теж для всіх типів шкіри, але найбільше - для сухої, чутливої, роздратованої, на лікуванні акне.

В складіьмає екстракти зеленого чаю, алое та камелії.

Ефект від цієї маски також чудовий, вона гарно вирівнює тон шкіри та наповнює її. Одразу видно, що шкіра більш свіжа і «жива», якщо можна так сказати)

Насправді один раз я налила трохи менше води, ніж зазвичай (приблизно 24-25 мл), і маска мені підсушила шкіру та була не сильно комфортна під час процедури. Якщо ж брати більше води - то підсушування і подібних відчуттів не виникає, тоді маска відчувається на обличчі прекрасно.

Обидві маски за рахунок наявності в складі альгінату та діатомової землі мʼяко, але ефективно відлущують поверхневий шар шкіри, згладжуючи лущення, трохи підстягують пори і регулюють себовиділення, при цьому зберігаючи оптимальний рівень зволоження шкіри.

Насправді для мене ефект від обох цих масок плюс-мінус схожий, я з задоволенням буду продовжувати використовувати їх.

Планую продовжити пробувати інші види альгінатних масок від Joko Blend, благо вибір є і доволі великий 🔥