Ирина 🦋

Крем для тіла для чутливої, сухої та подразненої шкіри.

Крем для тіла для чутливої, сухої та подразненої шкіри.

Emolium це крем польського виробника 🇵🇱відноситься до аптечної косметики 🏥

Його разом з емульсією для купання 🛀 рекомендував лікар 👨🏻‍⚕️моїй доньці, коли вона мала дерматит, роздратування і лущення на ніжках 🦶🏼. Так само потім ці засоби використовувал мій чоловік, у нього взимку буває алегія на руках, шкіра дуже сохне і лущиться, може навіть до невеликих тріщин 🤲🏼

Цей крем для тіла з перших днів життя 👶🏼 для чутливої, сухої та роздратованої шкіри, призначений для комплексного догляду за ніжним та чутливим шкірним покривом. Спеціально підібраний склад забезпечує інтенсивне зволоження та живлення, а також усуває подразнення та свербіж. Засіб допомагає відновити структуру пошкодженого покриву шкіри, насичує його ліпідами для нормального функціонування. Крем має щільну консистенцію, яка приємно наноситься на тіло та легко розподіляється.

Особливості крему Emolium: 📋

- суміш натуральних масел каріте (6%) та макадамії (3%) відновлює та підтримує гідроліпідний баланс шкірного покриву;

- натуральні олії живлять шкіру жирними компонентами, підтримують клітинний метаболізм та сприяють активному відновленню пошкодженого епідермісу;

- сечовина (5 %) та гіалуронат натрію (2 %) – це два потужні зволожувачі, які запобігають надмірній сухості шкіри, утримують молекули води в клітинах та міжклітинному просторі;

- підтримує шкірний покрив еластичним;

- arlasilk Phospholipid GLA (2%) та тригліцериди кукурудзяної олії (3%) наповнюють шкіру ліпідами;

- запобігає лущенню;

- усуває свербіж;

- мінімізує схильність шкірного покриву до утворення тріщин та лусочок.

Зовнішній вигляд: Крем в м'якій тубі 75ml, білого кольору, середня консистенція. Він без запаху, що великий плюс, так як відноситься він до лікувальної косметики і може використовуватися для дитини з самого народження, так само не дратуватиме людей чутливих до ароматів.

Крем для тіла для чутливої, сухої та подразненої шкіри.
Крем для тіла для чутливої, сухої та подразненої шкіри.

Крем відмінно розподіляється по шкірі і вбирається, не залишає після себе липкості, але після нього є відчуття, що шкіра покрита тоненькою парафіновою 🕯️плівкою. Але при цьому немає відчуття, що під ним шкіра потіє 😥 і не дихає. Так само немає відчуття що ви нанесли крем, а через пару хвилин від нього не залишилося сліду і шкіра знову суха, хочеться знову щось нанести

Також на ньому вказано, що можна використовувати для обличчя, наносила його чоловікові, коли взимку у нього було лущення на обличчі 🙋🏼‍♂️

Собі 💁🏻‍♀️ я люблю робити невелику спа процедуру для рук 🙌🏼 і ніжок, на початку роблю ванночку з емульсією, а потім наношу цей крем 🧴

Я можу радити спробувати цей крем тим, у кого суха шкіра і є на ній подразнення, лущення. Особливо в парі з емульсією мені подобається результат 👌