Alyona Fedyk

Крем Rilastil Acnestil Attiva: очікування / реальність

Крем Rilastil Acnestil Attiva: очікування / реальність

Не знаю, чи побачите ви від мене дописи про ароматні креми для обличчя Діор, Ланком або Герлен… Поки що я можу бути корисною лише тим, хто, як і я, має проблемну шкіру. З Rilastil Acnestil довелось познайомитись, коли доступу до косметики, яка мені підходить, в мене не було. Дещо зі звичного догляду лишилось, закінчувався лише денний крем для обличчя. Rilastil в мене викликав довіру, та мої надії були марними...

Крем, як і вся серія Acnestil, розроблений спеціально для комбінованої, жирної, проблемної та шкіри, схильної до акне. Його особливість у багатофункціональності: він має заспокійливу, антимікробну, кератолітичну та зволожувальну дії. Це те, що стверджує виробник.

Aqua (Water) • Dibutyl Adipate • Dimethicone • Niacinamide • Glycerin • Arachidyl Alcohol • Behenyl Alcohol • Polymethyl Methacrylate • Panthenol • Polyacrylate Crosspolymer-6 • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Potassium Azeloyl Diglycinate •Arachidyl Glucoside • Propanediol • Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Xanthan Gum • Sodium Lauroyl Lactylate • Sodium Hyaluronate • Zinc PCA • Copper PCA • Citric Acid • Ceramide NP • Sodium DNA • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Carbomer • Oligopeptide- 10 • Ceramide EOP • Tocopherol • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate

Активні компоненти:

  • Азелогліцин – похідне від азелаїнової кислоти та гліцину, разом з ніацинамідом у складі слугує регулятором вироблення себуму та звужує пори.
  • Олігопептид-10, у складі якого 15 амінокислот, має антибактеріальну дію.
  • Хлоргексидин зменшує запалення та активно впливає на актинобактерії.
  • Гіалуронат натрію, пантенол і вітамін Е заспокоюють та зволожують шкіру.
  • Sodium DNA забезпечує відновлення клітин.

Текстура крему густа, тому його використання доволі економне. Достатньо однієї горошинки засобу, аби покрити все обличчя. Чи є це плюсом? Не думаю, адже коли твоя шкіра і без того схильна до жирності, хочеться якоїсь легкої та охолоджувальної консистенції…

Одразу після нанесення я відчула дивний ефект, подібний до термомаски, але нічого подібного у жодному відгуку я не побачила. Шкіра практично не дихала й здавалось, що я заліпила своє обличчя харчовою плівкою, але це відчуття минуло через хвилин 15-20. Далі – зволоження. Воно є, і як на мене його навіть забагато. Шкіра виглядала жирною, але, знову ж таки, з часом цей візуальний недолік нас покинув. Мою шкіру крем не заспокоїв, ба більше – викликав повторні запалення через декілька днів. Це були підшкірні прищі, яких практично не видно, але які дуже дратують через свою болючість. Зрештою, крем я залишила в спокої.

Звісно, я не садист, щоб так мучити своє обличчя, тому практично весь тюбик залишився лежати в косметичці.

Навіть після невдалого знайомства з Rilastil, я все ще зацікавлена в одному продукті з їхньох серії і дуже хочу почути думку тих, хто вже користувався цим засобом. Мова йде про концентрований мікропілінг для обличчя проти пігментації D-Clar. Розкажіть чи діє він і наскільки він активний. Наперед дякую за ваш фідбек:)