#mymorningroutine

#mymorningroutine

Привіт усім членам нашого елітного мейкап-клубу! Нарешті і я наважилася взяти участь у челенджі, тож хочу з вами поділитися секретами моєї ранкової б'юті-рутини. Ну, як секретами. Ніяких ексклюзивних екстрактів сльози єдинорога-альбіноса чи крему La Prairie з колоїдною платиною за 42 000 гривень. Із не зовсім стандартного в мене хіба мікрострумовий масажер Foreo bear mini. Отже, запрошую вас у мій ідеальний ранок 🌞

#mymorningroutine

Щодо необхідності двоетапного очищення на сьогодні не існує єдиної думки. Наприклад, Caroline Hirons пише, що воно потрібне тільки ввечері, коли є необхідність змити мейкап і санскрін. У Beauty Advisor узагалі пишуть, що хороша вмивка має все змивати й очищати за раз. Але я все-таки звикла до подвійного вмивання і ввечері, і зранку, оскільки мої широкі пори мають яскраво виражені сальні нитки, схильні до окислення. Отже, зранку я теж умиваюся спершу гідрофільною олією, а відтак - гелем. Олійка Purito - просто мій ідеал. Пробувала дорожчі олії й бальзами, і вона абсолютно нічим їм не поступається. Окрім цього, Purito прекрасно підійде чутливій шкірі й очам, бо не містить ефірних олій та парфумерної композиції. Гель для вмивання Caudalie Vinopure містить м'які ПАР і не пересушує шкіру. Із мінусів - доволі сильна ароматична композиція. Як закінчу, хочу спробувати гель Q&A, про який дізналася завдяки Makeup Club.

Відразу скажу, що з тонерами у мене не склалися стосунки (хоч перепробувала багато), тож обходжуся без них. Отже, моя ранкова "ампула здоров'я" для обличчя - це вітамін С і масаж мікрострумами. Для цього спершу бризкаю на обличчя виноградною водою Caudalie, потім змішую трохи вітаміну С у порошку (The Ordinary L-ascorbic acid powder) з моєю улюбленою гіалуронкою Medik8 hydr8 і зверху по цьому всьому роблю мікрострумовий масаж за допомогою Foreo bear mini.

Після масажу і поверх вітаміну С використовую олійку The Ordinary Plant-Derived Squalane (вона, як і гіалуронка, у мене переселена до пляшечки з дозатором, бо я не люблю піпетки). Далі зверху в мене йде чудовий зволожувально-поживний крем від британського бренду Upcircle (знаю-знаю, на ньому написано "нічний", але всі ці написи - не більше, ніж маркетинг).

Насправді найважливіший етап ранкової рутини. Всі ці вітамінки-олійки - це, звісно, класно, але за великим рахунком можна обійтися і без них, а от без санскріна - ні. Саме він і є нашим анти-ейдж кремом. Мої стосунки з санскрінами не прості, оскільки підібрати легкий і непомітний сонцезахисний крем для жирної шкіри - це той іще квест. Наразі користуюся сонцезахисним засобом Madara SPF 50 у стіку, який загалом задовольняє мене у холодну пору року; у спеку, на жаль, жирнить. Його безперечною перевагою є те, що він із тінтом, тобто дає ефект СС-крему, приховуючи дрібні недоліки шкіри.


Отже, загалом я протягом усього року роблю на обличчі такий багатошаровий сендвіч із доглядових засобів, однак моя шкіра почувається комфортно і не жирніє. Правду кажуть дерматологи: жирну шкіру треба максимально зволожувати, тоді вона буде виробляти менше себуму.
Декоративкою не користуюся, оскільки маю дуже чутливі очі, плюс банально ліньки. Санскрін із тінтом дає рівний тон, і шкіра має гарний доглянутий вигляд. Для мене доглянута шкіра з рівним тоном краща за яскравий мейк.


Дякую всім за увагу до моєї рутини, і залюбки почитаю про вашу! 🤗