Anna_feerie

La'dor Perfect Hair Fill-Up та Аніни кучері

La'dor Perfect Hair Fill-Up та Аніни кучері
La'dor Perfect Hair Fill-Up та Аніни кучері

Мене зацікавили філери після того, як сестра порекомендувала Masil (огляд на нього робила ось тут: https://club.makeup.com.ua/post/3350/ ).

Звісно, я не могла оминути популярний синій флакончик від Lador🤗. Придбала одразу декілька, щоб скласти своє враження. Моя особиста подяка бренду за пакування - це чудовий варіант, адже можна спробувати, наскільки тобі підходить продукт перед тим, як купувати повний об'єм.

Згідно з інструкцією, філер потрібно змішати з холодною водою в пропорції 1:1 в керамічному посуді. Я брала скляну баночку (скло також інертне і не вступатиме в реакцію), цією ж пробіркою зручно виміряти необхідну кількість води.

La'dor Perfect Hair Fill-Up та Аніни кучері
La'dor Perfect Hair Fill-Up та Аніни кучері

Філлер в чистому вигляді відчутно пахне спиртом, після розведення водою з'являється легкий косметичний аромат (вже без алко-нот))).

Тут справа в тому, що спирт є в складі (я його не люблю в косметичних засобах, але чомусь у філлерах він потрібен), також маємо цілих чотири види протеїнів та кераміди 💪. Ці чудові інгредієнти відповідають за укріплення волосяного кортекса, додають щільності та пружності нашим локонам.

Як робила я: після миття волосся з шампунем, на вологі пасма нанесла філер (до речі, від контакту з водою рідина трохи розігрівається), добре розподілила його по всій довжині, завернула волосся під поліетиленову шапочку, а зверху вдягла мою улюблену термо-шапку (якщо у вас її ще нема, то рекомендую - https://club.makeup.com.ua/post/3548/ ).

Мої відчуття від використання:

☑️ волосся дуже легко розплутується та зволожується (кучеряве волосся розчісуємо виключно під час миття, щоб не травмувати, тому часто можуть бути складнощі, а цей філер робить всю роботу за мене)

☑️ після змивання навіть у вологому вигляді я бачу, що волосся гладке (бо коли жамкаю знизу вверх, одразу видно, якщо маска/кондиціонер не достатньо поживні)

☑️ після висушування феном локони блискучі, розсипчасті та не втрачають об'єм.

З мінусів можу назвати хіба що аромат спирту та необхідність витримати засіб на волоссі (але я роблю так досить часто, тому для мене це не проблема). Та ще мені здалося, що локони трохи м'якші (не такі закручені, як можуть бути, оскільки філлер їх трохи розгладжує).

Хочу додати, що в моєму догляді вже кілька років присутні дієві маски, незмивні креми та глибоке зволоження (коли маску або бальзам наносимо під термо-шапку на 30-60 хвилин). Також як власниця кучерів, я дуже добре знаю користь протеїнів (а головне, їхнього балансу разом зі зволоженням, окремий допис щодо цієї кучерявої алхімії можна почитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/5378/).

Мій вердикт: засіб робочий, наявність фасування для одного використання просто не залишає вам шансу пройти повз і не покласти його до своєї корзини🛒.

Буде цікаво почути ваші враження від цього продукту (мені здається, його мають також оцінити і власниці прямого волосся та/або після процедури кератину).