Євгенія 👩

Не травмуюча саліцилова кислота у зручному форматі

Не травмуюча саліцилова кислота у зручному форматі

Всім привіт ✌

Мені здається, що всі ще з підліткового віку знають, що саліцилова кислота - це відмінний спосіб боротися з висипами. Нажаль, про те, що вона може дуже сильно травмувати шкіру я дізналася вже по факту, адже коли тобі 15 ти не дуже думаєшь про наслідки.

Вже років 10 я не бігаю в аптеку за агресивною саліцилкою, а розглядаю більш м'які косметичні засоби з її вмістом. До одного з таких продуктів можна віднести очищуючі диски проти акне з саліциловою кислотою та алое "Stridex", яким присвячений цей допис👇

Диски представлені в невеликій пластиковій баночці, яка не займає багато місця на поличці у ванній кімнаті. На жаль, пінцета або лопатки в комплекті немає, а це було б дуже зручно.

У моїй баночці 55 дисків, відповідно її вистачає приблизно на півтора місяці, за умови щоденного використання.

У складі дійсно є саліцилова кислота, в помірному дозуванні - 0,5%, що вважається безпечною кількістю для поверхневого очищення шкіри.
Основний акцент компонентів складу зроблено на протизапальну дію, очищення, заспокоєння та злегка зволоження.

Есенціі в баночці в помірній кількості. Коли дістаєш диск, то з нього не тече, але водночас він достатньо просочений для обробки необхідної ділянки шкіри.
Есенція за консистенцією рідка, з легким натяком на липкість, але не критично.
Аромат приємний, пахне ментоловою карамелькою, запах не різкий, на шкірі довго не затримується.

Вони двосторонні:

- З одного боку вона рельєфна, на кшталт бджолиних сот, відповідає за очищення шкіри та легкий пілінг.
- Другий бік повністю гладкий, заспокоює шкіру після очищення.

В банці педи дуже щільно прилягають один до одного. Тому завжди витягується кілька дисків відразу, замість одного. Зручніше діставати та розділяти їх пінцетом, якого немає в комплекті, тому я використовую звичайний металевий для брів.

Диски виготовляються з м'якого нетканого матеріалу, який має назву спанлейс.

Матеріал щільний, не рветься та не розшаровується. Рельєфна сторона жорсткіша, гладка сторона трохи м'якіша. Однак жодна із сторін зовсім не травмує шкіру.

Я використовую диски, тільки коли на шкірі з'являються небажані висипання, тобто не кожного дня. Причому, використовую не тільки для обличчя, а й для тіла.

Протираю ними шкіру після вмивання, замість тоніка.

Спочатку використовую рельєфну сторону для очищення, а потім протираю шкіру гладкою стороною.
* До речі, деякі джерела рекомендують використовувати диски навпаки, спочатку гладку сторону, щоб видалити бруд та макіяж з поверхні шкіри, а потім текстуровану сторону, щоб більш ефективно очистити пори та боротися з акне.

Але мені більше подобається мій спосіб використання)

Рельєфний бік диску працює обережно, набагато м'якше, ніж пілінг. Під час використання відчувається легке поколювання та охолодження. При опрацюванні зони з активним запаленням, шкіра може щипати, але терпимо. Протираю шкіру рельєфною стороною близько 2-х хвилин, диск плавно ковзає по шкір. Під час протирання може з'явитись легке почервоніння.
Гладка сторона працює супер-ніжно, як звичайний ватний диск, особливо ніяких відчуттів не викликає. Злегка знімає почервоніння та прибирає ефект пощипування.

* Під час використання диска на тілі (у моєму випадку – груди та плечі), відчуття ідентичні, як і при використанні на обличчі.

Після використання на шкірі залишаються сліди від есенції, вона вбирається близько 3 хвилин. Після повного вбирання не залишає блиску, липкості та стягнутості.
Завжди завершую процес очищення нанесенням зволожуючого крему або сироватки.

  • Я думаю, що найголовніше в цих дисках - порятунок від висипань і вони непогано справляються з цим завданням. Ефект у педів накопичувальний. З першого застосування він знімає почервоніння, з другого - запалення та болючість висипів, з третього - відбувається лікувальний ефект. На 4-5 застосування від легких висипів не залишиться й сліду. Диски швидше працюють на тілі, ніж на обличчі.
  • Добре очищають шкіру від повсякденних забруднень та залишків макіяжу. Також трохи очищають пори, але очищення більш поверхове, ніж глибоке.
  • Після використання диска шкіра в тонусі виглядає дуже свіжою і відпочившою. Мені здається, що такий ефект досягається завдяки бадьорому ментолу зі складу.
  • Пом'якшують шкіру, роблять її більш гладкою і приємною на дотик.
  • Вирівнюють тон, шляхом легкого освітлення шкіри. За рахунок цього сліди від постакне здаються не такими помітними.
  • Диски не сушать і не стягують шкіру, також не провокують лущення. Але в той же час вони дають дуже слабке зволоження.
  • Немає обіцяного ефекту матування, він може бути помітний протягом години після очищення. Потім шкіра жирнитися як завжди, іноді навіть здається, що більше звичайного.

Класні диски для очищення, не впевнена, що вони підійдуть для щоденного використання, але для використання в момент загострення висипів дуже рятують).

Дякую за увагу 💚