Anna_feerie

Сироватки для росту волосся від українського бренду Hillary

Сироватки для росту волосся від українського бренду Hillary

Свого часу я мала проблему з випадінням волосся, яка не полишала мене кілька років 😢. Нещастя, мені вдалося виявити причину (в моєму випадку це гормональні проблеми) та подолати ту біду. Та звичка обирати засоби, що стимулюють фолікули, зменшують втрату волосся та допомагають росту залишилась).

Тепер я використовую стимуляторі рідше та в порядку профілактики в осінній та весняний періоди (бо саме тоді найчастіше в нас іде оновлення шевелюри, що є природним процесом, хоч і не дуже приємним).

Сироватки для росту волосся від українського бренду Hillary
Сироватки для росту волосся від українського бренду Hillary

Чому обрала саме ці засоби? Бо люблю українське, довіряю бренду Hillary, а ще мене підкупив склад цих крихіток 🌿🍀🍃.

В першій баночці головним героєм є екстракт карлікової пальми (або сереноа) - відомий антіандроген та блокатор 5-альфа-редуктази (той фермент, що перетворює фракції тестостерону на злюк, які висмикують нам волосся на голові, при цьому зрошують його в інших місцях - наприклад, на обличчі, до того ж викликають прищі на додачу).

Окрім сереноа, також маємо амінокислоти, протеїн, молочну кислоту та різні екстракти. Сироватка рідка, легко наноситься піпеткою та не робить волосся жирнішим. Згідно інструкції я наносила на трохи вологу шкіру голови після миття (і до стайлінгу) з легким масажем.

Йому допомагають розмарин, ромашка та протеїн. Запах трав'яний, але після всотування не залишається на волоссі.

Обидві сироватки мені сподобалися, навіть помітила, що трошки менше волосся покидає мою голівоньку під час миття (хоч, повторюсь, використовувала скоріше з метою профілактики). Ще кілька лайфхаків по використанню від моєї сестри:

🌿 Після фарбування волосся, на другий день, коли шкіра голови свербить так, що стає неможливим втриматися її порозчісувати, вибираємо сироватку і стає набагато легше.

🌿 Також допомагає дитині, якщо є сухі ділянки на шкірі голови.

🌿 Чоловікові допомагає від сухості та почервонінь.

Тому, якщо ви шукаєте щось для підтримки локонів навесні (або ж фарбуєте локони і стикаєтесь з проблемами сухості) - ось вам нові бажаннячка до віш-листу☺️.

UPD. Я написала об'ємну статтю на тему причин випадіння, аналізів та алгоритму дій: https://club.makeup.com.ua/post/18634/