Людмила

Super C Ferulic від Medik8 чи буде магія?

Super C Ferulic від Medik8 чи буде магія?

Я люблю сироватки Medik8 настільки, що мене не лякають їх інші продукти, які моїй шкірі не підійшли. Десь читала, що вітамін С краще веде себе в олієрозчинному середовищі тому почала знайомство з їх вітаміном С у жиророзчинній формі Tetrahexyldecyl Ascorbate

І хоча ці сироватки мені сподобалися, як по використанню, так і по впливу на шкіру, вони були зажирними для теплої пори року. Це ж якраз у той час, коли найбільше впливу сонця, коли більше, ніж зазвичай, потрібні антиоксиданти у догляді, а я використовувала просту гіалуронову сироватку

В 2022 році ми всі отримали багато нового досвіду, переосмислили і продовжуємо переосмислювати багато аспектів життя, тому я вирішила всеж шукати вітамін С на літо

Цей огляд суб'єктивний. Я бачила публікації дерматолога-косметолога, яка вважає Medik8 переоціненим і радить інші бренди. На мою думку косметика як борщ. Борщ виграє від балансу, він не стає краще, якщо ви покладете в нього багато дорогого м'яса, але мало дешевого буряку. І ви не будете казати, що борщ Євгена Клопотенка гірший, бо він коштує дорожче, ніж борщ із Пузатої хати чи іншого закладу швидкого харчування. Вони смачні по-своєму, кожен обирає собі до вподоби і по бюджету. Я поки що не куштувала борщ Євгена :))

Склад: Methoxymethylbutanol, Ethyl Ascorbic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Propylene Glycol Dibenzoate, Ferulic Acid, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tocopheryl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Oil, Cyclohexasiloxane, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Cyclopentasiloxane, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral

Не можу похвалитися дуже гарною пам'яттю, зазвичай пам'ятаю загальну концепцію, а не назви, тому кожен продукт перед використанням проганяю через сервіс Skincarisma - через їх ingredient-analyzer. Там дуже зручно для візуалів показують ризики по інгредієнтах

Ця сироватка по інгредієнтах може викликати подразнення на чутливій шкірі, але не має бути шкідливою для жирної шкіри. Я такі відгуки також бачила в англомовній версії сайту від виробника, мене не зупиняє ризик подразнення тому що я користуюся ретиналєм і азелаїновою кислотою і шкіра трохи підготовлена

Я використовую вітамін С зранку під санскрін

Сироватка досить рідка, мені по консистенції нагадує пілінг з мигдальною кислотою The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA. Але на відміну від Ordinary вона в'язка зовсім трохи, без липкості. І все одно більш в'язка ніж масляні сироватки Medik8, і при нанесенні швидко вбирається, іноді мені не вистачає 4 крапель на обличчя бо не встигла розподілити

Запах. Має дуже незвичний запах чогось хімічного, мені більше всього схоже на велосипедні шини :) Доречі, в цьому відмінність від їх масляних сироваток, які пахнуть цитрусом. Запах при нанесенні різкий, але вивітрюєтся, і ніхто з отучуючих ще не жалівся :)

При нанесенні трохи щипає, як і писали в відгуках на англомовній версії сайту виробника, шкіра при нанесенні рожевіє, але це все проходить за пару хвилин (можливо, тому що за пару хвилин я нанесу санскрін з оксидом цинку :))

+ Не жирна

+ Не липка

+ Має доказову базу

- Щиплеться і червоніє шкіра

- Дорого

Для мене плюсів більше :) Я користуюся нею тільки 2 тижні, і від вітаміну С в цілому я очікую захисту від дії радикалів на шкірі, я не очікую, що він залікує старі плями чи зморшки, для цього є більш дієві компоненти. За 2 тижні досвід використання позитивний, вибором на літо задоволена. А про її превентивні властивості подивимося восени

PS На даний момент в якості санскріна на обличчя використовую сонцезахисний крем для тіла Madara SPF 30 - тому що дощі, ще доповню відгук коли протестую з більш щільним Physical Sunscreen SPF50 від Medik8

Крем Madara SPF 30, який радила Тамара дуже подобається - і навіть запах, може він не такий щільний, але на дощ - саме те, і більш доступний ніж Medik8 https://club.makeup.com.ua/post/5733/ Дякую :)