Свідома клієнтка

Про ніацинамід від зморшок. Крем з ніацинамідом та центелою

Про ніацинамід від зморшок. Крем з ніацинамідом та центелою

Як відновити шкіру? Як звузити пори? Як вирівняти тон обличчя? Як розгладити зморшки? Всім цим цілям слугує найм’якіший з активів — ніацинамід і це далеко не всі його властивості

В моєму досвіді ніацинамід найкраще показав себе у відновленні шкіри: ми знаємо, що нам потрібні цераміди для здорового епідермального бар’єру, що запобігає втраті вологи, і ніацинамід стимулює шкіру їх виробляти, тобто засоби з ніацинамідом дарують не тільки тимчасове полегшення, а й глибинно відновлюють шкіру. Він також корисний для шкіри з акне та постакне

Науці не відомо достовірно, яким саме чином ніацинамід звужує пори, хоча він це точно робить :) Я не можу сказати, що цей актив найсильніший, наприклад, в питанні розгладжування зморшок більше рекомендують ретинол, в тому щоб позбутися сильної пігментації краще допомагає азелаїнова кислота (про неї тут https://club.makeup.com.ua/post/21753/ ), ніацинамід же здатен допомогти з загальною нерівномірністю забарвлення шкіри, однак він універсальний, покращує вигляд шкіри в цілому і це єдиний актив, який радять використовувати при пошкодженому епідермальному бар’єрі на період його відновлення

Ніацинамід ефективний і при низьких концентраціях в 2%, проте щоб ніацинамід стимулював вироблення колагену та розгладжував зморшки, його концентрація має бути 4-5%. Використовувати його для цієї мети потрібно хоча б раз на добу протягом 2-3 місяців. Немає даних, які б підтверджували, що вища концентрація ніацинаміду працює краще, однак є багато відгуків про те, що сироватки з високим вмістом ніацинаміду лишають липкість, так відбувається тому що ніацинамід сам по собі липкий, тому я вважаю, що 4% ніацинаміду цілком достатньо

Для себе у якості засобу з ніацинамідом я обрала мультифункціональний крем для чутливої шкіри обличчя та тіла Total Cream Face & Body від Babe Laboratorios. На відміну від багатьох виробників, які вважають нормальним продавати кота у мішку, не вказуючи концентрацію активних компонентів у кремах, Babe написав дрібним шрифтом зі зворотньої сторони упаковки, що в цьому кремі 4% ніацинаміду, 1% екстракту центели азіатської та інші концентрації, від чого я полюбила їх ще до того як спробувала продукцію за повагу до покупців та за щедрість, тому що з цим кремом мені не потрібна окрема сироватка з ніацинамідом або з центелою (ефективність якої теж доведена незалежними дослідженнями та перевірена на власній шкірі), до того ж в ньому є й інші компоненти, що заспокоюють, та трошки гіалуронки і силікон, проти якого я нічого не маю. Цей крем в міру жирний, його можна застосовувати взимку вдень, якщо наносити за півгодини до виходу на вулицю, як і будь-який інший крем, що не є інтенсивно зволожувальним

Крем в прикольному тюбику, матеріал якого трохи відрізняється від звичайних, гадаю, в мене буде можливість видавити з нього весь вміст, він легко розподіляється і сильно пахне як чоловічий дезодорант, на щастя запах швидко вивітрюється. Крем я придбала літом і в мене само собою тягнеться до нього рука, якщо шкіра трохи подразнена чи почервоніла чи будь-що :), він добре допомагає заспокоїти шкіру та комфортно відчувається. Ним можна користуватись протягом року після відкриття і для мене це ще один суттєвий плюс Тотал крему від Babe

Крем гарно підходить і для того, щоб закривати сироватку з ретинолом, ніацинамід та центела в ньому допомагають шкірі відновлюватись, поки ретинол працює

Допис про мою сироватку з ретинолом https://club.makeup.com.ua/post/21673/

Дякую, що прочитали 🤗

Доповню допис в січні 2024:

В мене лишилась третина тюбику як крем почав подразнювати шкіру і мені довелось припинити використання.