Тетяна Супронюк

Пусті баночки - підсумки осені

Пусті баночки - підсумки осені

Пройшла осінь, так швидко... Але не треба сумувати, бо настав час для нової зимової пори. І слід звільнити місце на поличках для нового догляду за обличчям та тілом.

То ж, розкажу про засоби, які закінчилися у жовтні та листопаді. (За вересень уже був пост https://club.makeup.com.ua/post/20248/ )

Почнемо з догляду за обличчям:

  • Омолоджувальний крем для повік з пептидами Medi Peel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream Детальний огляд, який я робила на початку користування тут https://club.makeup.com.ua/post/12717/ Віднеслась до крему скептично, дівчатка мені казали, що пептидам потрібен час, зачекай - і побачиш результат. Використавши десь пів флакона, я дійсно помітила результат і полюбила цей крем! Шкіра наповнена, зволожена, пружна, маленькі мімічні зморшки стали менш помітні. При чому, є накопичувальний ефект, якщо пропустити нанесення крему зранку і нанести лише ввечорі, за день шкіра не буде страждати від сухості. Флакона 40 мл мені вистачило приблизно на 5 місяців щоденного використання зранку та ввечорі. Обов"язково повторю покупку крему в майбутньому Оцінка 10/10
  • Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic SPF50+ PA++++ https://club.makeup.com.ua/post/13138/ Дуже популярний спф-крем на стабільних нових хімічних фільтрах. Легкий, невагомий, приємний - це все про Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotic Швидко вбирається та не залишає липкості чи жирної плівки. Добре зволожує шкіру обличчя. Наношу під макіяж. Цей спф-захист мені дуже подобається. Купую його постійно. Оцінка 10/10
  • Патчі для очей, регенерувальні Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch Детальний огляд робила тут https://club.makeup.com.ua/post/15499/. Патчі дають тільки зволоження і більш нічого. Довикористовую, і більше купувати не буду. Моя позиція щодо патчів залишилася незмінною, краще взяти хороший крем. Оцінка 1/10
  • Тонік для обличчя Derma E Radiance Toner Glycolic Acid & Rovibos Отримала маленький об"єм на тестування, тонік мені сподобався, добре очищує шкіру. Використовувала його у вечірньому догляді. Після використання шкіра зволожен та пружна. Моя оцінка 10/10
  • Сироватка для обличчя Max Factor Miracle Pure Skin Illuminating Serum детальний огляд тут https://club.makeup.com.ua/post/14826/ Ця сироватка з ніацинамідом та вітаміном С. Вона добре зволожує шкіру. Розхід має не економний. Вау-ефекту від неї я не помітила. Покупку не повторю. Оцінка 3/10
  • Очищувальна і відбілювальна маска з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 Отримала маску в подарунок до замовлення на Мейкап. Маска мені не сподобалася зовсім. Пробник я використала за 1 раз. Вже при нанесенні маска висохла на обличчі. А ми з вами знаємо, що маски не повинні висихати на обличчі, бо так вони витягують вологу з шкіри. Я одразу ж побігла її змивати і рятувати свою шкіру від сухості. Моє враження від маски вкрай негативне, і купувати її я не раджу. Оцінка -(мінус)10/10

Пусті баночки - підсумки осені
  • Сольовий пінний скраб для тіла, поживний Energy of Vitamins Creamy&Vanilla souffle Скраб мені сподобався, вже неодноразово купувала скраби від Energy of Vitamins. Цей скраб має приємний аромат та текстуру. Абразивні часточки делікатні та не подразнюють шкіру. Скраб добре виконує свою функцію - очищення шкіри. Після застосування на шкірі залишається приємний аромат. Дехто каже, що скраб має хімозний аромат, але мені подобається, я не вважаю його хімозним. Повторю покупку знову обов"язково, можливо з іншими ароматами. Оцінка 10/10.
  • Шампунь "Соковитий кавун" для тонкого волосся, яке потребує об'єму Garnier Fructis Superfood Шампунь має приємний аромат та густу текстуру, але мені сушить волосся, тому довикористовував уже чоловік. Він миє голову щодня, і його волосся було м"яке та приємне на дотик, не пересушене. Оцінка 5/10
  • Ополіскувач для порожнини рота "Проти запалення ясен" Лісовий Бальзам має трохи приторний присмак, ще й барвник зафарбував тару. Повторно не купуватиму. Оцінка 1/10
  • Гель для інтимної гігієни Ajoure Intim Gel купувала в офлайн магазині. Гель мені не сподобався, має хімозний яблучний аромат та сушить шкіру в інтимній зоні. Алергії чи подразнення не викликав, і на тому дякую. Сама повторно не купуватиму і вам не раджу. Оцінка 0/10
  • Крем для рук зволожувальний з олією авокадо та маслом ши Tink Superfood For Body Avocado & Shea Butter Хороший крем, гарно зволожує шкіру рук. Має економний розхід та приємний аромат. Але мені не сподобалася упаковка. Коли крем новий, перші декілька використань зручно витискати крем з флакона, а далі - жах. Щоб користуватися цим кремом, мені довелося розрізати тубу. Таке собі задоволення. Однак, сам крем таки чудовий, тому оцінка 8/10.
  • Парфуми, я закінчила флакончик парфумів! 😂 Туалетна вода Dolce&Gabbana Anthology L`Imperatrice 3 Хоч це і мініатюра об"ємом 5 мл, але все ж. Для мене цей аромат звучить однотонно, не має особливостей, якоїсь цікавинки. Такий собі "кавуновий компотик". Але ж хіба так пахне справжня Імператриця? Надпис на флаконі був, і зтерся. Імператриця для мене виявилася простачкою, тому більше купувати не буду. Не сподобався мені аромат, але є у нього багато прихильниць, тому оцінку ставити не буду.
  • Сироватка для вій Etude House My Lash Serum мені сподобалась, гарно доглядала за моїми віями та зміцнювала їх. Різниця від використання сироватки була видна після нанення туші на вії - вони були густіші і об"ємніші. Залишки сироватки використала вже на брови - вони теж зміцнішали. Щіточка дуже делікатна, м"яка, не подразнює шкіру повік при нанесенні на вії. Оцінка 9/10.
  • California GOLD Nutrition "Omega-3 Premium Fish Oil" Омега-3 - такі корисні для здоров"я полінасичені жирні кислоти. Хоч і в малому дозуванні, але неодмінно осінню я п"ю Омегу-3.