Євгенія 👩

Спочатку не сподобався, а потім замовила повторно)

Спочатку не сподобався, а потім замовила повторно)
Спочатку не сподобався, а потім замовила повторно)
Спочатку не сподобався, а потім замовила повторно)
Спочатку не сподобався, а потім замовила повторно)

Всім привіт✌️

Нещодавно розповідала, що купила догляд від Relance:

Та й нарешті прийшов час розповідати про останню мою баночку з цієї серії - тонік-міст для обличчя Relance Niacinamide + Na-PCA. Довго не могла зрозуміти чи подобається він мені, чи ні, тому не поспішала із висновками. Нарешті зрозуміла, що він все ж таки мені сподобався і підійшов, розповідаю докладніше👇

Тонік представлений в акуратному флакончику із міцного скла. Скло темне, але через нього можна стежити за витратою засобу.

Дизайн дуже симпатичний та естетичний, тут думаю ніхто не посперечається).

Кришка знімається, флакон закриває міцно до характерного клацання, сама по собі не злітає.

Дозатор у вигляді розпилювача, м'яко натискається, не заїдає, не тече і не "плюється", зручний у використанні.

Об'єм: 100 мл, в мене витрата вийшла не дуже економічною, флакончика вистачило трохи менше ніж на місяць, за умови щоденного використання - ранок/вечір.

Виділяю найцікавіше зі складу:

  • Urea (урея) - зволожуючий і зм'ягчуючий засіб, який допомагає зберігати вологу в шкірі. Це хімічна сполука, яка утворюється шляхом аміачного синтезу - реакція аміаку з вуглекислотою (зазвичай сечовиною).
  • Methylsulfonylmethane (метилсульфонілметан) - сполука, яка має протизапальні та заспокійливі властивості для шкіри.
  • Xylitylglucoside і Anhydroxylitol (ксилітілглюкозид та ангідроксилітол) - компоненти, які також забезпечують зволоження шкіри.Як завжди, виділяю на
  • Niacinamide (ніацинамід) - всім відома форма вітаміну В3, яка має різноманітні корисні властивості для шкіри.
  • Arginine (аргінін) - амінокислота, яка має антиоксидантні властивості та сприяти загоєнню шкіри.
  • Allantoin (алантоїн) - заспокійливий і зволожуючий інгредієнт, який знімає подразнення та запобігає втраті вологи.
  • Lactic Acid (молочна кислота) - альфа-гідроксикислота, яка допомагає в ексфоліації та поліпшенні текстури шкіри.

Мені здається, у складі немає чогось супер-критичного, що може спровокувати алергічні реакції і тим більше забити пори (часто в негативних коментарях пишуть саме про забиті пори та комедони).

Єдине, що може збентежити – це наявність ароматизаторів.

  • За консистенцією - рідка водичка, трохи липкувата, але без жирності і маслянистості.
  • Аромат насичений, я б навіть сказала, що занадто активний для тоніка. Проте, він доволі приємний - солодковато-пудровий з легкою трав'янисто-ягідною ноткою. На шкірі довго не затримується, тому не викликає сильного дискомфорту.

Тонік можна наносити двома способами:

  • Розпилювати на обличчя. Я починала користування саме з такого методу нанесення. 2-3 розпиленя було цілком достатньо, щоб нанести засіб на все обличчя. Але саме в цьому методі мені не подобався ефект, шкіра була занадто зволоженною та збільшувала вироблення себуму. Звичайно, що це чудове середовище для висипів та інших алергічних реакцій. Точно такі ж відчуття у мене були і з тим самим злощасним кремом від Dr. Irena Eris. Я вже була готова катати свої невдоволення у дописі, але все ж таки вирішила спробувати нанесення другим методом і все координально змінилося).
  • Наносити тонік на вітний диск. Нанесення цим способом має досить велику витрату, через те, що для комфортного використання мені потрібно 10-12 розпилень, якщо наносити меньше, то диск буде практично сухим та дряпатиме шкіру. Тонік гарно розподіляється, протягом хвилини трохи лоскоче шкіру, але це доволі приємні відчуття. Дуже швидко вбирається і не залишає на шкірі ніякої липкості та жирності, абсолютно невагомий. Цікаво, що в даному способі нанесення я отримую комфортне базове зволоження, не таке як при розпиленні відразу на обличчя. Не знаю, як це працює, але факт залишається фактом). Саме після нанесення засобу ватним диском, зрозуміла, що тонік подобається і підходить моїй шкірі).

Засіб не вступив у негативну реакцію з іншою доглядовою косметикою. Не спровокував алергічних реакцій, висипань, комедонів та забитих пор.

  • Дає комфортне, базове зволоження.
  • Пом'якшує шкіру, робить її гладкою і приємною на дотик.
  • Дарує шкірі природне сяйво.
  • Вирівнює тон.
  • Освіжає та тонізує.
  • Дещо звужує пори, але скажу чесно, що це не можна назвати вау-ефектом.
  • Що стосується висипів, то їх справді поменшало, але знову ж таки, це не якась надприродна дія.

Цілком хороший тонік для базового догляду, мені справді сподобався, вже замовила повторно, одразу 2 флакончики).

Дякую за увагу💕