Ирина ❤️

Омолоджуюча маска для обличчя з журавлиною

Омолоджуюча маска для обличчя з журавлиною

Alesso professionnel марка професійної косметики з Франції

Моє знайомство з цією фірмою почалося з Порошкоподібна ензимна маска-пілінг

Alesso Professionnel Powder Face Mask, яку купила ще кілька років тому на makeup

Cranberry Powder Face Mask спеціально розроблена для захисту та харчування зрілої шкіри, ідеально підходить для боротьби з такими ознаками старіння, як зморшки, тьмяний, невиразний колір обличчя, погіршення тургору та еластичності шкіри, що постійно втомився.

Моя шкіра нормально типу, є перші признаки старіння у вигляди невиличких зморшок під очима та кількох на лобі.

Маска являє собою пудру рожевого кольору, має легкий приємний ягідний аромат, мені дуже схожий, як раніше був такий сухий кисіль у брикетах (схожий і за кольором, і за запахом 🙈)

Маску розводжу за інструкцією 1:1 із водою кімнатної температури. Пакетика на 25г вистачає на кілька процедур, вже не пам'ятаю, але близько 5 точно робила. Мені на все обличчя і шию вистачає 2 чайні ложки з гіркою

Мені дуже зручно розмішувати та наносити бюджетним синтетичним пензлем для масок Deni Carte, або більш дорогим Christina Brush №24

Наношу середнім шаром, не дуже тонко, маска виходить гарної консистенції, не стікає по обличчю. Вона не застигає швидко як альгінатні маски, тому можна не поспішаючи добре нанести її. Витримую як рекомендується 15хв. Перетримувати не потрібно, тому що маска підсихає, стає білою на обличчі, як деякі глиняні маски і починає стягувати шкіру.

Після нанесення немає ніяких неприємних відчуттів типу поколювання, пощипування. Рекомендується зніміть маску вологим компресом, я просто змиваю. Після цього мені здається шкіра зовсім трохи рожева. Гадаю вона трохи підсушує, не критично, але краще нанести щось зі свого зволожуючого догляду. Сказати, наскільки вона очищає пори , теж не можу, вони в мене завжди чисті. Висипань від неї теж ніколи не було.

Ще одна альгінатна маска яку я пробувала з морськими водоростями Alesso Professionnel Translucent Alginate Peel-Off Face Mask With Alga 🧜‍♀️ https://club.makeup.com.ua/post/32659/

Також хочу спробувати від цієї фірми Маска розчинна "Мікродермабразія-Пілінг" Alesso Professional Instant Face Mask,

Маска для обличчя альгінатна проти зморшок з ацеролой Alesso Professional Alginate Anti-Wrinkle Peel-Off Face Mask With Acerola,

Маска для обличчя альгінатна, що очищає з хлорофілом Alesso Professionnel Alginate Chlorophyll Peel-Off Cleansing Mask

Маска для обличчя альгінатна, ліфтингова з екстрактом листя оливи Alesso Professional Alginate Olive Peel-Off Lifting Mask

Маска для обличчя альгінатна відбілююча з рисом Alesso Professional Alginate Luminous Rice Peel-Off Whitening Mask

Маска для обличчя альгінатна, заспокійлива з чорною смородиною Alesso Professional Alginate Peel-Off Face Mask

Омолоджуюча маска для обличчя з журавлиною
Омолоджуюча маска для обличчя з журавлиною
Омолоджуюча маска для обличчя з журавлиною

Маска для обличчя "Сяйво шкіри" з вітаміном С La Grace Eclat De La Peau Masque Eclatante 🍋 https://club.makeup.com.ua/post/33908/

Маска для обличчя гідро комфорт з колагеном та морськими мінералами La Grace Hydro Comfort Mask

Альгинатная маска для лица "Ацерола" с витамином С La Grace Masque Acerola

Омолаживающая альгинатная маска с экстрактом женьшеня и спирулины La Grace Masque Ginseng Tonique

Маска для обличчя "Вітамінна" Algo Naturel Masque Peel-Off

Маска для обличчя "Виноградна" Algo Naturel Masque Peel-Off

Маска для обличчя "Антикуперозна" Algo Naturel Masque Peel-Off