Валерія Гуренко

Спреї PINK – моя особиста магія

Спреї PINK – моя особиста магія

Привітики! Це третя частина моєї колекції містів Victoria’s Secret і в ній я розповім про спрейчики PINK. 💫

Посилання на першу частину:

https://club.makeup.com.ua/post/33837/

Посилання на другу частину:

https://club.makeup.com.ua/post/33982/

Аромати PINK відрізняються від Victoria’s Secret, як на мене, то вони приємніші і різноманітніші. Спреї PINK мені подобаються більше. 🥹

Цікаво було б дізнатись, які вам більше подобаються Victoria’s Secret чи PINK?🤔

Мій перший аромат від PINK, обирала з затестом тому це стовідсоткове попадання в яблучко.

Sky Filter більш літній аромат, на жарку погоду він ідеально підійде тому, що буде давати свіжість та легкість. ✨

Яскравий аромат жасмина, соковитого мандарина і теплої ванілі. Жоден з описаних складових не є яскраво вираженими, вони всі дуже гарно скомбіновані між собою і дають нереально приємний аромат.🔥

Стійкість у них непогана, як для не супер солодкого аромату, тримаються до пʼяти годин на тілі, на одязі приблизно два дні. Єдине що мені не дуже подобається, це кінцеві ноти які відчуваються коли аромат майже вивітрився, вони мені нагадують якесь каміння, або вологий асфальт, не знаю чому так, можливо тільки на мені так разкриваються кінцеві ноти🥲

По асоціаціям мені також дуже подобається цей аромат. Я уявляю, що закордоном, десь в теплій країні, на відпочинку з друзями збираємось на вечерю, а після й на прогулянку вечірнім містом, набережною моря або океану. В повітрі приємна атмосфера, теплі розмови та легенький вітерець.🌊

Моя оцінка 10/10

Довго чекала на цей аромат з Америки, купувала без затесту, просто по опису на сайті і він мені дуже сподобався.😍

Як зрозуміло з назви це соковитий, персиковий аромат, але в ньому також ще є кокосове молочко та малинка. Він солоденький, дуже смачний, фруктовий. 🍑

Кокосове молочко та малина трішки помʼякшують персик і він не так різко відчувається. 😌

Аромат переносить ніби в літній сад з персиковими деревами, рано вранці, на сході сонця, коли на траві ще роса, повітря свіже, а з дерев доносяться аромати запашних стиглих персиків, які можна зірвати і одразу зʼїсти.😋

Стійкість аромату хороша, тому що він солодкий. На тілі тримається до 8 годин, а на одязі аж до прання.

Взагалі по стійкості спреї PINK краще ніж Victoria’s Secret, можливо це мені так пощастило з ароматами які тримаються довго, не знаю. 🫶🏻

Моя оцінка 9/10

Чи користувались ви спрейчиками від PINK? Які ваші враження? ❤️