Mila__Mi

Найделікатніший цукровий скраб, який я тільки пробувала

Найделікатніший цукровий скраб, який я тільки пробувала
Найделікатніший цукровий скраб, який я тільки пробувала
Найделікатніший цукровий скраб, який я тільки пробувала

В додаток до кремів-суфле (про один я нещодавно писала
https://club.makeup.com.ua/post/35744/ бренд випустив також і цукрові скраби.

Ох, я обожнюю скраби для тіла, тож пройти повз цієї новинки звичайно що не змогла 🤭

Невеличка прозора пластикова баночка (схожа на відерце, але без ручки) об'ємом 330 г. Оформлення приємне, таке я би навіть сказала по-справжньому літнє 🌿

На баночці є наліпка з детальною інформацією про засіб: опис, склад, спосіб застосування та інша інформація про виробника.

Напочатку баночка мала збоку захисну пластикову вставку, яку перед початком треба відірвати. Це гарантує, що до вас цим засобом ніхто не міг скористатися.

Віділю найактивніші компоненти:
Цукроза - кристалічна речовина (цукрові часточки), м'який абразив, який делікатно відлущує шкіру від ороговілих клітин.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу у шкірі.
Кокоїл ізетіонат - піноутворювач на основі кокосової олії.
Екстракт гуави - антиоксидант, містить в собі флавоноїди та інші корисні речовини. Захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, допомагає м'яко відлущити ороговілі клітини, вирівнює тон шкіри.
Олія м'яти перцевої - охолоджує, освіжає та тонізує. Може використовуватися як натуральний ароматизатор.

Аромат:
От ніколи не пробувала гуаву і навіть не знаю який аромат вона має (якщо знаєте/або куштували, напишіть будь ласка 🙏🏻, мені дуже цікаво).

Але, особисто мені цей скраб пахне свіжою зеленню, вершками та ноткою полуниці. Він свіжий, але м'яти я тут взагалі не відчуваю, а хотілося би ...

Колір червоно-рожевий (як серединка зрілого плоду гуави, або недозрілого кавуна🍉).

Текстура:
Невеличкі кристалічні, цукрові часточки, які здатні м'яко, але ефективно відлущити ороговілі клітини.

В більшості випадків я зазвичай використовувала скраби перед душем, але з цей можна використовувати і після душу 😏 Бо він взагалі не залишає жирної плівки на шкірі.

Наношу його на вологу шкіру і скрабую ноги, руки та плечі, інколи навіть і спинку 🤭 З цим скрабом так точно, бо він дуже делікатний.

А оскільки це пінний скраб (і він справді трохи піниться при контакті з водою, відео буде ніжче), то тут спрацьовує ще й додаткове очищення шкіри тіла.

🍓Він якісно очищує шкіру від забруднень, осілих на нас впродовж дня.

🍓Видаляє омертвілі клітини, тим самим оновлює шкіру і дає їй дихати.

І так, шкіра і пори очищени, шкіра дихає.

🍓Зволожує, надає тонусу, гладкості та шовковистості.

І хочу відмітити, що даний скраб і справді підійде сухій та чуттєвій шкірі. Бо він сушить та НЕ викликає почервонінь на шкірі після скрабування.

Я вже хочу спробувати інші аромати цих скрабів від Tink 🤭

Однозначно можу радити цю чудову новинку бренду 💗