Mila__Mi

Якісне зволоження та м'яке освітлення

Якісне зволоження та м'яке освітлення
Якісне зволоження та м'яке освітлення
Якісне зволоження та м'яке освітлення

Сьогодні розповім вам про ще один засіб по догляду за шкірою обличчя від нашого українського бренду натуральної косметики Mixtura.

Про попередні засоби можете почитати тут ⬇️

Тонік

https://club.makeup.com.ua/post/37648/

Зволожуючий кремчик для обличчя

https://club.makeup.com.ua/post/37002/

Олійка для зони навколо очей

https://club.makeup.com.ua/post/36202/

Бальзамчик для губ

https://club.makeup.com.ua/post/35923/

Оформлення мінімалістичне і ідентичне всім засобам для обличчя цього бренду.

Сироватка знаходиться в скляній баночці з напівтемного скла. Завдяки напівпрозорості склад, добре видно розхід засобу.

На зворотній стороні можна знайти склад засобу⬇️

Склад:
Пентилен гліколь (гідроліт) - зволожувач, має антимікробну дію.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Інулін - пребіотик; поліпшує захистний бар'єр шкіри, робить шкіру гладкою та здоровою.
Сорбітол - зволожувач.
Гіалуронат натрію - регенерує тканини шкіри, зволожує на глибокому рівні, надає м'якості та гладкості, тонізує та захищає.
Ламінарія - добре зволожує, регенерує та насичує клітини киснем.
Екстракт квітів гібіскуса - зволожує, підвищує рівень вологи у шкірі, підвищує еластичність.
Лецитин - відновлює шкірний бар'єр та покращує всмоктування шкірою корисних речовин, зволожує, пом'якшує та надає антиоксидантну дію.
Лимонна кислота - діє як ексфоліант - відлущує ороговілі клітини шкіри, вирівнює тон, освітлює та покращити текстуру шкіри.
Бензойна кислота - має антисептичні властивості, освітлює та м'яко бореться з пігментними плямами.
Глюкоза та фруктоза - омолоджують, пом'якшує та підвищують ефективність.
Біоеколія - стимулює зростання сприятливої шкірної флори, бореться з бактеріями та небажаною мікрофлорою; відновлює, захищає та оздоровлює поверхню шкіру.
Діатомова земля - дбайливо відлущує ороговіли клітини епідермісу, абсорбує, та вирівнює загальний рельєф шкіри.

Сироватка з дозуючою піпеткою. Кількість виходу засобу контролюється натиском на верхню гумову частину. Мені подобається, що при використанні видається нормальна краплинка, без надмірного витікання.

Мені вистачає 3 краплини на все обличчя (я люблю коли сироватки на обличчі побільше і щоб воно прям поблискувало від вологи).

Аромат мені нагадує корень солодки, такий легкий, солоденький і дуже приємний. На шкірі при нанесенні, особисто я його не відчуваю.

Колір прозорий, але з часом помітила незначний осад, це через натуральні складові у складі, тому це нормально 👌🏻

Консистенція гелева, середньої густоти.

Сироватку зазвичай наносила на попередньо очищену і тонізовану шкіру обличчя.

В якій кількості використовую написала вище.

Оскільки сироватка має легку, гелеву текстуру, вона дуже легко ковзає по шкірі. З нею навіть можна зробити масаж з нефритовим роликом (обожнюю це поєднання 🥰). Бо поглинається вона десь 1-3 хвилинки, не залишаючи відчуття липкості після себе.

Можете побачити нижче, на першому фото я тільки нанесла сироватку і в мене було мокре волосся після душу. А на другому фото я якраз таки за кілька хвилин його підсушила (нічого більше на обличчя не наносила) і сироватка за цей час встигла повністю поглинутися у шкіру і як бачите, на шкірі немає ніякої липкості.

І до того ж, незважаючи на те, що сироватка з 5% вітаміном С, вона взагалі не викликає пощіпування чи інших дискомфортних відчуттів. Хоча виробник попереджає, що сироватка може трошки пощіпувати, але я взагалі такого не відчуваю (а шкіра у мене до такого дуже чутлива).

Дуже добре зволожує шкіру та вирівнює тон. З часом помітила, що вона добре освітлює шкіру.

Шкіра виглядає більш свіжішою та повертається природній блиск.

Також бачу легкий ефект ліфтингу та загальне покращення стану шкіри.

Сироватка мені сподобалася своєю м'якою освітлюючою дією та гарним зволоження на глибокому рівні (а в поєднанні з їхнім зволожуючим кремом, то взагалі ідеально👌🏻).

Раджу спробувати, особливо сухому типу шкіри, аби наповнити шкіру необхідною кількістю вологи. Та і загалом це гарний варіант сироватки для шкіри 25+.